top of page
Izomer_Kimya_Logo.png

İzomer Kimya Ticaret ve Sanayi A.Ş. 1985 kuruluş yılından günümüze, kimyasal hammadde sektörünün tedarik ve dağıtım alanlarında ülke çapında köklü, güvenilir ve sağlam bir kuruluş olarak yerini belirlemiştir.

Misyonumuz; Globalleşen dünyada, ülkemize ve dünyamıza kaliteli, yenilikçi, takipçi, fark yaratabilecek anlayış ve değer yargılarıyla hizmet etmek ve markamızı bir sonraki nesillere genişleyerek ve büyüyerek aktarmak.

Kuruluşundan bu yana ağırlıklı olarak solventler konusunda çalışmalarını sürdürmekle beraber, birçok değişik kimyasal hammaddenin de dökme ve ambalajlı tedariklerini gerçekleştirmektedir. Geniş bir hammadde yelpazesine sahip olan firmamız, yıllardır tecrübesi ve yenilikçi duruşuyla birçok sanayi sektörünün tedarikçisi konumuna gelip, iç piyasalarda da hizmet anlayışına değer katarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tedarikçisi olduğumuz başlıca sektörler boya, deri ve suni deri, matbaa, kauçuk, mürekkep, ilaç, ambalaj, polyester, polimer, deterjan, tarım, plastik, tekstil gibi sanayi kuruluşların yanı sıra, bizler gibi kimya sektöründe de taleplerini karşıladığımız, dönemsel anlaşmalar yaptığımız birçok çapta müşterimiz bulunmaktadır.

Vizyonumuz; Yurtiçi ve yurtdışı platformlarda sektörün öncüsü haline gelmek, müşterilerimizin çıkarlarını ve memnuniyetini gözetmek, yeni pazarlar ve iş ortakları bularak sürekli ve sürdürülebilir bir büyüme sağlamaktır.

bottom of page