top of page
Izomer_Kimya_Logo.png

Müşterilerimizden gelen taleplerin en hızlı ve kalite standartlarına uygun bir şekilde karşılanması için şirketimize ait, İstanbul – Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, toplamda 1500 m3 likit kimyasal hacmi olan 40 adet tank, varil depolama ve koordinasyon amaçlı 1000 m2 kapalı alan, ambalaj, varil ve tanker sevkiyatı amaçlı 4000 m2 açık alan kapasitesi ile depolama tesisimiz bulunmaktadır.

Tesisimizden, 1 adet Varil’ den 500 ton’luk partilere kadar çeşitli büyüklüklerdeki miktarların dağıtımını yapabiliyoruz.

Dökme ham madde sevkiyat hizmetimizi, firmamıza ait ADR’li 4 adet 22 ton, 1 adet 10 ton kapasiteli, kimyasal ham madde taşımacılığına uygun tankerlerimiz ile sağlamaktayız.

Varil ve IBC gibi ambalajlı kimyasal ham madde sevkiyat hizmetini, 4 tanesi 40 varil, 1 tanesi 26 varil kapasiteli 5 adet kasalı araçlarımız ile dağıtmaktayız.

Tüm ham maddeler sipariş verildiği takdirde gün içerisinde veya ertesi gün İstanbul içine ve tonaja bağlı olarak İstanbul yakınlarına teslim edilmektedir. Daha uzak şehirlere olan miktarlar ise aynı gün depomuzdan anlaşmalı olduğumuz nakliye ambarlarına teslim edilmektedir.

Yaşadığımız çevre ve doğanın korunmasına gösterdiğimiz hassasiyeti vermiş olduğumuz hizmete de yansıtmaktayız.  Depolama tesisimiz, tankerlerimiz ile ve anlaşmalı olduğumuz dağıtım firmaları ile çevre kanunlarına ve yönetmeliklere en üst seviyede dikkat etmekteyiz.

bottom of page